Chosen King

Poziom trudności
(Aby ocenić musisz się zalogować)

Pokonałeś Ifrita na normalnym poziomie trudności.

Ifrit jest ostatnim z bossów do pokonania. Ważne, aby tę walkę grać na normalnym, a nie najłatwiejszym poziomie trudności – poziom możemy przestawić w opcjach na normalny dopiero w trakcie tej walki – nawet cała gra mogła być rozgrywana na EASY, wystarczy, że tutaj zmienimy to na NORMAL.
Pamiętajmy, że po napisach końcowych gra umożliwi nam wykonanie zapisu gry, z którego możemy skorzystać, aby powtórzyć walkę.

W pierwszej części walki, Ifrit przesiaduje na tronie. Wystarczy atakować go z doskoku “warp”-em i odskakiwać, robimy to do czasu gdy przeciwnik utraci wystarczająco dużo energii i opuści tron. W drugiej części walki przeciwnik przemieszcza się i jest osłaniany przez ogień. Musimy poczekać aż przybierze swoją standardową formę i wtedy zaatakować, stosujmy uniki i starajmy się zajść go od tyłu. Zaleca się wykorzystywanie ataków drużynowych, od tyłu. Gdy energia spadnie mu wystarczająco nisko, do poziomu poniżej 20%, wykańczamy Ifrita przytrzymując L2.

Ja osobiście wykorzystywałem do walki głównie WARP, co daje zwykle znieczulenie przed jego atakami, dodatkowo pomagali mi moi pomocnicy – ich ciosy specjalne są o tyle przydatne, że dają wytchnienie i też dodatkowo znieczulają nas przed atakami bossa

Dodaj komentarz